ForumKoTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumKoTr

ForumKoTr Yeni Sitemiz Hizmetinizdedir...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım

3 posters
YazarMesaj
By_Efkar
ForumKoTr Admin
ForumKoTr  Admin
By_Efkar

Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım Empty
MesajKonu: Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım   Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım EmptySalı Ocak 06, 2009 1:05 pm

Expansion Patch'deki Bazı Notlar :

- LvL sınırı 83 oldu.

- Ronark Land Base : Ronark Land Base 35-69 Lvllerin girebilidği yeni bir pvp zone haline geldi.PvP'yi Kazanan kişiler Hem Np , Hemde Exp Kazanabilecek.

- Dominion of Krowaz : Eslant Dungeon Türünde yeni bir bölüm ,içerisinde bir çok Tuzak , Boss , sonunda'da Krowaz , the God of Death vs General of the Nightmare Army denilen monsterlarla karşılaşacaksınız.( Youtube'de yeni patch ile verilen bir video vardı o büyük ihtimalle)

- Oreads : Lunar War Haritalarına Eklenen Yeni Bir Map , Bu Map Hemde Dünya Şampiyonası Sırasında Kullanılmıştı.

- Cursed Weapons: Bu lanetli silahlar karşınızdaki düşmanı size karşı yavaşlatmak , durdurmak üzere yapılmış olup Dragon Horse Tribe üyelerinden ve Ronark Land Fosillerinden çıkmaktadır. Bu itemler upgrade edildiklerinde yeni bonuslar vermektedir.
- Monster’s Stones: Bu Taşlar Carnactaki monsterlardan düşücek.O taşı kullanan kişi özel bir alana tplenir ve taşın içinde yazılı olan monsterla savaş yapacaktır.Kazananlar Bir Uniqe Takısı kazanacaktır.Bu Taşları Maradon , Delos ve Dungeonlarda Kullanacaksınız.

- Her Class'a ( Sin , Mage , Priest , War ) Yeni skiller eklendi.

- 7th Defense Armors : Bu Armorları Dominion of Krowaz'da bulmaya çalışırken dikkatli olmalısınız.

- Özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü : Kullanıcı arayüzlerinde birçok değişiklik yapıldı. Pencereler şimdi daha rahat ve herhangi birşeyi nereye isterseniz oraya hareket ettirebileceksiniz.
- Captain Cougar sonunda geri geliyor...
- Ve son olarak BiFrost Tekrar Aramızda...

Beta servera katılın ve daha bir çok özelliğe daha yakından bakın!.

CLIENT LINK : http://gamedaily.newaol.com/pub/KnightOnlineSetup_1705.exe
https://forumkotr.yetkin-forum.com
dinamic123

dinamic123

MesajKonu: Geri: Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım   Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım EmptySalı Ocak 06, 2009 1:27 pm

Hepte Bunu Arardım Haa Very Happy
βЧ_KaBuSsSsSsss™
ForumKoTr Co-AdMin
ForumKoTr Co-AdMin
βЧ_KaBuSsSsSsss™

MesajKonu: Geri: Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım   Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım EmptySalı Ocak 06, 2009 5:06 pm

1705 0ldugu icin işime yaramadı Sad
https://forumkotr.yetkin-forum.com/

Knıght Online 1705 Setup ve Biraz Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YasKO Online 7/24 Online Server 10Mbit İnt Hızında Reel Sunucuda Kesintisiz Online
» 1705 itemler exp item zor oto g1 exp zor item zor yeni panel var
» SilkRoad Online Dowloand Buyrun...
» Cabal Online Dowloand Buyrun...
» ▃▄▅ İnfinity Online ~~ 7/24 ▃▄▅▄▃ GörülmediK iTeMLeR! ~ Pw de Yine Yenilik ▅▄▃